Субота, 27.04.2024, 02:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бодибилдинг
Меню
Вхід
Реклама
ВК
Пошук
Календарь
Часи
Архів записів
Опитування
Для чого ти ходиш в зал?
Всього відповідей: 129
Друзі сайту
Satellite-plus GTA-ACTIVE
Лічильник
Яндекс.Метрика
Соціальні мережі
Вирішення проблем з колінним суглобом
Колінні суглоби нерідко турбують бодібілдерів. Різного роду рухи викликають дискомфорт, а іноді коліно може хворіти і в спокійному стані без рухів. Анатомічна структура колінного суглоба дуже складна і складається з безлічі елементів.

Якщо одна з численних функцій порушена, то модифікується весь механізм суглоба, що тягне за собою больові відчуття. Якщо колінні суглоби бодибилдера не піддавалися ударах, вивихах, поранень, то причиною травми може бути фізична перевантаженість.

Значні навантаження спортсменів призводять до руйнування тканин. Даний процес може значною мірою прискоритися під впливом таких факторів, як порушений обмін речовин або інфекція. В даному випадку зв'язки можуть розтягнутися, або ж взагалі - розірватися. Бодибилдери знають, що зв'язки також потребують відновлення, а іноді даний процес повинен бути більш затяжним. Якщо у прихильника бодібілдингу розвиток стегнової мускулатури не збалансовано, то цілком імовірно, що надколенную зв'язка може бути пошкоджена, зокрема, коли квадрицепс переважає.

Силові розгинання згинання колінних суглобів можуть піддати значному навантаженні а, отже, і небезпеки, внутрішні зв'язки. Також важлива роль у функціонуванні колінного суглоба належить обмінним процесам в хрящах (руйнування і відновлення) суглобового типу. І, звичайно ж, швидкість руйнування не повинна випереджати швидкість відновлення, інакше остеоартрозу не уникнути. Медики акцентують увагу спортсменів, які присвятили своє життя бодібілдингу, на дисбалансі складу хряща

Причиною патології подібного роду може стати припинення тренування ніг (погіршується ковзання в суглобі). Також розглядається пошкодження суглобових поверхонь - що найбільш часто зустрічається у бодібілдерів. Але, не можна стояти на місці і з недугою варто якось боротися. Позитивний результат може бути у разі зниження об'ємів навантажень (зменшення ваги, кількості повторень і підходів).

У деяких випадках виручає взуття з підвищеною амортизацією підошви (щоб знизити ударні навантаження). Не зайвими будуть відновлювальні засоби - масажі водолікування, процедури і засоби розігріваючого типу. Нестероїдні протизапальні засоби допоможуть зняти запалення. І, природно, ортопедичні дефекти повинні бути негайно усунені.
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz