П`ятниця, 29.03.2024, 11:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бодибилдинг
Меню
Вхід
Реклама
ВК
Пошук
Календарь
Часи
Архів записів
Опитування
Для чого ти ходиш в зал?
Всього відповідей: 129
Друзі сайту
Satellite-plus GTA-ACTIVE
Лічильник
Яндекс.Метрика
Соціальні мережі
Дослідження в області впливу бодібілдингу на серці
Кожного спортсмена цікавить питання - чи впливає бодібілдинг на серці? З цього приводу написана не одна наукова стаття. Одна з найбільш цікавих статей написана представниками держуніверситету педагогіки в Казані.

Вивчення питання почалося ще в кінці дев'яностих років, коли доценти й аспіранти об'єднали свої зусилля з тренерами вищого навчального закладу. Дослідні роботи проводилися в області розгляду проблеми впливу бодібілдингу на серцеву діяльність.

Бодібілдінг знаходить популярність, як серед молодих людей, так і у дорослого покоління. Вплив бодібілдингу на насосну функцію серця тривожить все більше число спортсменів. Чи позначаються багаторічні тренування на роботу серця, адже нерідко можна почути скарги на болі в області серця і від молодих бодібілдерів.

Дослідження проводилися над п'ятнадцятирічним атлетами і спортсменами високої кваліфікації. За результатами дослідження, вчені домоглися результатів, які підтверджують позитивний вплив правильних систематичних занять бодібілдингом на серцевий функціонал.

Висновки вчених по закінченню досліджень були частково передбачувані. Отже, систематичні заняття атлетичними вправами ніяким чином не створюють істотного урежения частоти скорочень серця. Ударний об'єм крові дорослої спортсмена значно вище юнацьких показників. Заняття бодібілдінгом значно збільшують показники хвилинних об'ємів крові у всіх вікових категорій спортсменів. Все це варто враховувати, вибираючи правильний підхід до тренувального процесу.

Також дослідникам вдалося підтвердити судження, що саме другий рік активних м'язових тренувань може відрізнятися урежением частоти скорочень серця. Наступні роки правильних тренувань бодібілдінгом не відрізняються кардинальними змінами. Перший рік активної роботи над своїм тілом відрізняється зростанням ударних і хвилинних об'ємів крові. На цьому етапі до тренувань варто ставитися з особливою акуратністю. Саме на першому році тренувань спортсмени можуть відчувати больові відчуття в області серця і в цей період більшість звертаються за спеціалізованою медичною допомогою.
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz