П`ятниця, 26.04.2024, 11:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бодибилдинг
Меню
Вхід
Реклама
ВК
Пошук
Календарь
Часи
Архів записів
Опитування
Для чого ти ходиш в зал?
Всього відповідей: 129
Друзі сайту
Satellite-plus GTA-ACTIVE
Лічильник
Яндекс.Метрика
Соціальні мережі
  Підйоми гантелей перед собою -- перед собою працюють передні дельти і фронтальна половина середніх дельт. Це ізолююче вправа надає форму і рельєф переднім дельт. Підйоми гантелей перед собою максимально ізолюють навантаження на передніх дельтах, стимулюють їх зростання в товщину, відточують форму і рельєф, а також відокремлюють їх від грудних м'язів і середніх дельт.
  Техніка:
 1.У вихідному положенні гантелі перед стегнами і майже торкаються їх. Тулуб - рівно, а руки майже випрямлені (але не до кінця) і зафіксовані в ліктях до кінця сету.Гантелі можна тримати як хватом зверху (долоні спрямовані на стегна), так і нейтральним (долоні дивляться один на одного).
 2.Зробіть вдих і, затримавши подих, підніміть руки перед собою. 
 3.Не допускайте руху в ліктьовому суглобі - не згинайте руки і не розпрямляйте їх до блокування в ліктях. 
 4.Всі рух зосереджено виключно в плечовому суглобі.Під час підйому гантелей не зводите і не розводьте руки. 
 5.Відстань між гантелями завжди має бути постійним: рівним ширині плечей або трохи менше.
 6.Піднімайте гантелі до рівня плечей або вище. Досягнувши верхньої точки, видихніть і плавно опустіть гантелі.Зробіть коротку паузу і виконайте наступне повторення.
  Поради:
**Щоб змусити передні дельти працювати в повну силу, використовуйте відносно важкі гантелі і піднімайте їх до рівня плечей або трохи вище. 
**Якщо хочете ще сильніше вдарити по дельтам, тримайте гантелі нейтральним хватом (долоні дивляться один на одного, і піднімайте руки на 45 градусів вище горизонталі, що проходить через плечі.
**Передній пучок і фронтальна половина середнього пучка дельт починають виконувати левову частку роботи з моменту, коли рука відхиляється від вертикалі на 45 градусів, і до моменту, коли рука вище рівня плечей на ті ж 45 градусів. 
**Причому, в цій верхній точці передні дельти скорочуються по максимуму. 
**Якщо ви піднімаєте гантелі ще вище, то фокус навантаження зміщується на трапеції і передню зубчасту м'яз.
** Вправа також сильно задіює верх грудних м'язів, але тільки до тих пір, поки гантелі не піднялися вище рівня плечей.
**Щоб сильніше сфокусувати навантаження на передні дельти, тримаєте гантелі хватом зверху.Не допомагайте собі корпусом зрушити гантелі з місця на початку підйому, відхиляючи плечі назад і / або штовхаючи таз вперед.
** Краще візьміть гантелі легше.Варіація вправ: поперемінні підйоми гантелей, з чергуванням рук; підйоми штанги перед собою; підйоми рук перед собою в блоковому тренажері (рукоятка кріпиться до нижнього блоку). 
**Всі вправи робіть в помірному темпі.
  Застосування:
Кому: Усім, від новачка до майстра.
Коли: В середині тренування плечей. 
Перед підйомами гантелей перед собою виконайте жими гантелей / штанги сидячи / стоячи. Після підйомів гантелей - розведення гантелей стоячи і в нахилі.
Скільки: 3-4 сети по 8-12 повторень.
  Спорт:
 Передні дельти рухають руку вперед і вгору. Такий рух характерно для єдиноборств (удари рукою знизу вгору, захоплення і підйом противника перед собою), важкої атлетики (підйом штанги на груди), гімнастики (вправи на брусах), волейболу (блокування м'яча біля сітки), американського футболу (блокування і відштовхування супротивника ) і тенісу (прийом м'яча знизу).
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz