П`ятниця, 29.03.2024, 01:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бодибилдинг
Меню
Вхід
Реклама
ВК
Пошук
Календарь
Часи
Архів записів
Опитування
Для чого ти ходиш в зал?
Всього відповідей: 129
Друзі сайту
Satellite-plus GTA-ACTIVE
Лічильник
Яндекс.Метрика
Соціальні мережі
Розриви сідничного-підколінних м'язів
Вправи розвитку м'язів стегна часто призводять до розривів сідничного-підколінних м'язів. Відбувається така травма при присіданні з сильним нахилом тулуба вперед. Сідничного-підколінні м'язи дуже скорочуються, щоб випрямити тіло в області тазу, саме це і призводить до того, що відбувається розрив верхній або середній частині м'язових пучків. Виняток - коротка головка біцепса стегна, так як вона дуже еластична.

Травма розриву сідничного-підколінних м'язів, як правило, відбувається на початку вправи, коли за рахунок розпрямлення ніг розтягуються м'язи. Загоєння сідничного-підколінних м'язів відбувається швидко без серйозних наслідків. У рідкісних випадках буває сильний розрив м'язів і сухожиль. Часто на цих м'язах після травми утворюється фіброзний рубець, який може розриватися при важких навантаженнях.

Як запобігти розриву сідничного-підколінних м'язів:
Змішання присідань, прокачування м'язів задньої поверхні стегна і підйоми з підлоги із вправами, які спрямовані на розтяжку сідничного-підколінних м'язів, допоможуть вам уникнути їх розриву.

Якщо ж травма, все-таки, трапилася, то кращою профілактикою буде вправа, що передбачає підйом штанги з підлоги з прямими або напівзігнутими ногами, так як це буде комбінований вплив, яке спрямоване на скорочення і розтягнення м'язів.

Розрив сідничного-підколінних м'язів стався:
Щоб не утворився фіброзний рубець в цих м'язах необхідно в короткі терміни приступити до тренувань. Приблизно через тиждень почніть робити легкі вправи, які будуть спрямовані на попеременное скорочення і розтягнення м'язів задньої поверхні стегна. Це потрібно робити для того, щоб розтягувати травмовану м'яз і в теж час для додання еластичності рубцю, щоб запобігти його розривання при поновленні тренувань.
 Під час присідання скорочення сідничного-підколінних м'язів випрямляється таз, а завдяки скороченню поперекових м'язів, пов'язаних з тазом, тулуб не може надто нахилитися вперед.Скорочення (ретракція) сідничного-підколінних м'язів Скорочення (ретракція) сідничного-підколінних м'язів тягне за собою ретроверсія тазу з втратою здатності вигинати поперек, що згодом призводить до патології хребта. 
 Скорочення (ретракція) сідничного-підколінних м'язів У сучасному суспільстві сидячі положення протягом декількох годин кожен день може викликати у окремих індивідуумів ретракція сідничного-підколінних м'язів. Ретракція м'язів задньої поверхні стегна ставить таз положення ретроверсія, що одночасно викривляє хребет, втрачає свій нормальний вигин.
 Положення тулуба стає неправильним, сідниці посуваються, спина округлюється. У наслідку це може викликати патологію хребта. Щоб попередити цю досить часто зустрічаються ретракція сідничного-підколінних м'язів, необхідно виконувати вправи, що розтягують м'язи задньої поверхні стегна, наприклад «з добрим ранком» в легкому варіанті із зігнутими ногами, і підйом не важкої штанги з підлоги за прямими ногами. Після виконання серії вправ для сідничного-підколінних м'язів краще завжди виконувати вправи, що розтягують м'язи.
1. Втрата здатності прогину попереку
2. Таз в положенні ретроверсія
3. Сідничного-підколінні м'язи
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz