П`ятниця, 29.03.2024, 04:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бодибилдинг
Меню
Вхід
Реклама
ВК
Пошук
Календарь
Часи
Архів записів
Опитування
Для чого ти ходиш в зал?
Всього відповідей: 129
Друзі сайту
Satellite-plus GTA-ACTIVE
Лічильник
Яндекс.Метрика
Соціальні мережі
                    Підйоми штанги на біцепс зворотним хватом
Піднімаючи штангу на біцепс із застосуванням зворотного хвату задіюється бічна (зовнішня) область, в тому числі і біцепс. Застосовуючи таке формує вправу, можна істотно ущільнити зовнішню область передпліччя. Піднімаючи на біцепс штангу при виконанні зворотного хвату базова навантаження припадає саме на плечі-променеву область мускулатури, з розвитком якої зовнішня частина передпліччя розширюється.Після виконання таких вправ руки будуть виглядати переконливо, якщо ви будете фокусувати погляд збоку. Крім цього, такого роду вправа істотно випрасувати всі інші м'язи, які беруть безпосередню участь у процесі згинання рук в ліктьових суглобах.

 Головні задіяні м'язи:
1. Плечовий м'яз (брахіаліс) розташовується спереду верхній області руки ближче до ліктя і покривається біцепсом. У вправі вона згинає у ліктьовому суглобі руку, максимальним чином задіяна при згинанні руки в першій стадії.
2. Двоголовий м'яз (біцепс) розташована від ліктя і до плеча спереду верхній області руки.
У вправі згинає у ліктьовому суглобі руку: повертає навколо осі передпліччя.
3. Плече-променевий м'яз розташований від кисті до ліктя спереду передпліччя. Ця м'яз допомагає руці згинатися в ліктьовому суглобі, повертаючи навколо осі передпліччя.
 Вправа виконують згідно такій техніці:
1.На ширині плечей візьміть свою штангу долонями вниз (хват зверху). Випрямивши тулуб, прогніться трохи в попереку. Розправивши плечі, поставте штангу назад на ширині плечей.
2.Далі опустите до стегон штангу, майже випрямивши руки.
3.Зробивши довгий глибокий вдих, затримайте дихання. Підніміть руками штангу на рівень верху грудної клітки.
4.При підйомі не слід направляти лікті вперед. Їх потрібно тримати нерухомо біля боків.
5.У верхній точці вам слід зробити маленьку паузу і як Можено посильніше напружити ліктьові м'язи-згиначі. Далі опустите плавно штангу.
 Кілька слушних порад по виконанню вправ:
**При підйомі не слід підштовхувати стегнами штангу. Ваш торс завжди повинен залишатися випрямленою, займаючи вертикальне положення.
**Плечовий м'яз є однією з головних м'язів, яка задіяна в згинанні ліктьового суглоба. Коли при підйомах штанги хватом знизу і при нейтральному хваті цей м'яз тільки буде асистувати біцепсу, то в цьому ряді вправ абсолютно навпаки: перша скрипка у плечовій м'язи, а біцепс їй асистує.
**Штангу слід використовувати більш легку, ніж при підйомі на біцепс при хваті знизу. Це легко пояснюється тим, що в цих вправах базова навантаження йде не на двоголову м'яз, а на плечову. Плечовий м'яз набагато слабкіше біцепса і менше.
**Лише в ліктьовому суглобі відбувається рух. Решта всі частини, верхні кінцівки від ліктя до плеча, неодмінно повинні бути нерухомими аж до фіналу сету. **Лікті завжди потрібно тримати з боків торсу. Тільки ви почнете висувати вперед лікті, як в роботу відразу ж включаться передні дельти. Дельти «відбирають» частку навантаження з плечової м'язи і м'язів передпліччя.
**Вага використовуваної штанги слід збільшувати тільки тоді, коли передпліччя будуть грунтовно укріплені. Не можна, щоб вага штанги сприяв «ламання» правильної форми вашого руху.
**Тут штанга набагато більш ефективніше, ніж гантелі. За допомогою штанги забезпечується правильний хват протягом усього вправи. А гантелі завжди будуть провокувати вас на розворот кистей в нейтральне положення, де долоні будуть дивитися один на одного. Такий розворот знижує рівень навантаження на передпліччя.
**Враховуючи, що базова навантаження цієї вправи буде спрямована на мускулатуру передпліччя, яка відповідає за ліктьовий і зап'ястні суглоби, то домогтися знерухомлення зап'ястя тут досить складно. Але це слід робити! Завжди потрібно кисті тримати на одній прямій з передпліччями.
 **Дана вправа застосовується атлетами середньої підготовки та майстрами. Виконувати вправу слід у фіналі тренування біцепсів. Слідом за підйомами штанги при зворотному хваті потрібно виконати згинання в зап'ястних суглобах. Вправа повинна включати до 4 сетів по 12 повторень.
 Вправи в спорті:
Відпрацьовуючи дану вправу, покращаться ваші силові показники при виконань маси вправ, при яких використовується тягова сила руками. Особливо, якщо вами використовується хват зверху. Пояснюється це тим, що всі тягові рухи практично завжди йдуть у супроводі згинання рук у ліктях. Дана вправа дуже корисно виконувати скелелазам, альпіністам, а також баскетболістам, борцям і тенісистам.





Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz