П`ятниця, 19.04.2024, 15:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бодибилдинг
Меню
Вхід
Реклама
ВК
Пошук
Календарь
Часи
Архів записів
Опитування
Для чого ти ходиш в зал?
Всього відповідей: 129
Друзі сайту
Satellite-plus GTA-ACTIVE
Лічильник
Яндекс.Метрика
Соціальні мережі
 Розгинання руки з гантеллю за голови- задіє верх і середину всіх трьох головок трицепса Це ізолююче вправу промальовує верх трицепса. Розгинання руки з гантеллю за голови застосовуються в бодібілдингу, щоб зрівняти у розвитку лівий і правий трицепс, підкреслити і потовщені верх і середину триголовий м'язи. Також цю вправу досить ефектно розділяє три голівки трицепса між собою і відокремлює їх від дельтоподібного м'яза.
  Техніка:
 1.Сядьте на лаву і щільно упріться ступнями в підлогу. Візьміть гантель в праву руку і випряміть спину.
 2.Випряміть руку з гантеллю вертикально вгору. Зігніть руку в лікті і заведіть гантель за голову. Хват нейтральний - долоня дивиться вперед, мізинець вище всіх інших пальців. У вихідному положенні лікоть робочої руки направлений строго вгору, торс у вертикальному положенні, спина трохи прогнута в попереку, а підборіддя паралельний підлозі.
 3.Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання. Фіксуючи верх руки в нерухомому положенні, напружте трицепс і, розгинаючи руку, підніміть гантель. Рух відбувається тільки в ліктьовому суглобі, всі інші частини тіла нерухомі.
 4.Як тільки рука виявиться повністю випрямлена в лікті (верхня точка вправи), зупиніться на 1-2 секунди і з видихом ще сильніше напружте трицепси.
 5.Плавно зігніть руку і, утримуючи трицепси в напрузі, плавно опустіть гантель у вихідне положення. Зробіть невелику паузу і виконайте наступне повторення.
 6.Відпрацювавши заплановане число повторень правою рукою, зробіть стільки ж повторень лівої. Це - один сет.
  Поради:
**Чи не скругляющі спину! Це провокує нахил торсу вперед, що в свою чергу викликає надмірне тиск на хребетні диски і плечовий суглоб. Тримайте спину випрямленою і злегка прогнути в попереку до кінця сету.
**Протягом усього вправи верхня частина руки (від ліктя до плеча) повинна бути зафіксована у вертикальному положенні. В іншому випадку ефективність вправи знизиться і лікоть опиниться під надмірним тиском.
**Випрямлення руки до блокування ліктьового суглоба спочатку посилює скорочення трицепса, але потім викликає деяке його розслаблення, так як гантель «знаходить» нову точку опори - кістки руки. Що, загалом-то, небезпечно, якщо рука відхилена від вертикалі. Тому випрямлення руки до межі допускається тільки тоді, коли ви абсолютно впевнені, що рука в цей момент строго перпендикулярна підлозі.
**Ця вправа унікальне тим, що в залежності від кута повороту передпліччя навколо своєї осі у верхній точці ви можете прицільно впливати на кожну з головок трицепса, домагаючись її «пікового» (максимального) скорочення.
1) Довга голівка: під час розгинання руки ви не повертаєте передпліччя навколо своєї осі (ні всередину, ні назовні), і долоня весь час спрямована вперед.
2) Латеральна (бічна) головка: наближаючись до верхньої точки, ви трохи повертаєте передпліччя навколо своєї осі долонею назовні, у бік від тіла.
3) Медіальна (внутрішня) голівка: під час розгинання руки ви трохи повертаєте передпліччя навколо своєї осі долонею всередину, до вертикалі, що проходить через верхівку.
**Незалежно від того, повертаєте ви передпліччя навколо своєї осі чи ні, не згинайте (і не розгинайте) зап'ясті. Тримайте його міцно зафіксованим до кінця сету. Кисть і передпліччя робочої руки повинні бути завжди витягнуті в одну лінію.
**Якщо вам важко виконувати вправу сидячи, робіть його стоячи. Так легше тримати торс у вертикальному положенні.
  Застосування:
Кому: Атлетам середнього рівня підготовки і вище.
Коли: В кінці тренування трицепсів. Перед розгинаннями руки з гантеллю за голови виконайте жим штанги лежачи вузьким хватом і / або віджимання від лави, а також жими донизу. Після розгинань руки за голови - жим донизу зворотним хватом в блоковому тренажері.
Скільки: 2-3 сети по 10-15 повторень.
  Спорт:
 Випрямлення руки характерно для всіх видів спорту, яким властиві удари і кидки м'яча через голови (теніс, волейбол та баскетбол), виходи в стійку на руках (гімнастика, акробатика), відштовхування супротивника (американський футбол, хокей), удари від корпусу вперед і в сторону (бойові мистецтва, бокс), відштовхування від снаряда (стрибки з жердиною, старт у санному спорті). Тому регулярно нарощуючи силу трицепса нашим вправою, ви безсумнівно поліпшите свої результати в цих видах спорту.
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz