Неділя, 05.05.2024, 14:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Бодибилдинг
Меню
Вхід
Реклама
ВК
Пошук
Календарь
Часи
Архів записів
Опитування
Для чого ти ходиш в зал?
Всього відповідей: 129
Друзі сайту
Satellite-plus GTA-ACTIVE
Лічильник
Яндекс.Метрика
Соціальні мережі
  Розведення гантелей в нахилі --задіють задні дельти, трапеції і м'язи-обертачі плеча. Це формує вправа проробляє форму і рельєф задніх пучків плечей. Розведення в нахилі ізолюють навантаження на задню головку дельт і застосовуються для того, щоб надати цьому пучку м'язів виразну горбисту форму, додати «смугастості» і виділити його на тлі м'язів спини.
  Техніка:
 1.Візьміть легкі гантелі в обидві руки нейтральним хватом (долоні дивляться один на одного).
 2.Нахиліться вперед так, щоб торс був паралельний підлозі. Спина рівна, трохи прогнута в попереку.
 3.Якщо у вас тугі м'язи задньої частини стегна, можна злегка зігнути в колінах. Головне - міцно зафіксувати нормальний, S-подібний вигин хребта. Але якщо і це не допомагає і вам все-таки важко тримати торс в такому положенні, скористайтеся горизонтальній лавою. Розташуйтеся на ній так, щоб майже вся груди «вилазила» за її край (лава не повинна заважати розводити гантелі), а міцно впиралися в підлогу.
 4.У вихідному положенні гантелі звисають на випрямлених руках під грудьми. Руки повинні бути міцно зафіксовані в ліктях до самого кінця сету. Їх можна трохи зігнути, перед тим як приступити до виконання вправи, але згинати або розгинати їх під час сету не допускається. Всі рух відбувається тільки в плечових суглобах, всі інші суглоби - нерухомі!
 5.Зробіть вдих і затримайте дихання. Щосили напружте задні дельти і трапеції і плавно розведіть гантелі в сторони, намагаючись підняти їх якомога вище.
 6.Зверніть особливу увагу: руки повинні рухатися виключно у вертикальній площині, що проходить через плечі. Не відводите гантелі ні назад, ні вперед.
 7.У верхній точці лікті повинні бути вище рівня спини.
 8.Видихніть і плавно опустіть гантелі у вихідне положення. Зробіть коротку паузу і виконайте наступне повторення.
  Поради:
**Завжди тримайте спину рівною, трохи прогнути в попереку. Навіть легке скругление спини загрожує травмою.
**Затримка дихання під час розведення рук не тільки стабілізує положення торсу, але і робить вас сильніше.
**Щоб навантажити задні дельти по максимуму, опускайте плечі у вихідному положенні і піднімайте гантелі як можна вище рівня спини, але при цьому не зводите лопатки разом.
**Щоб прицільно відпрацювати середні трапеції і ромбоподібні м'язи і домогтися їх максимального скорочення, обов'язково зводите лопатки у верхній точці.
**Не використовуйте надмірно важкі гантелі. Вони можуть не дати вам відпрацювати вправу технічно правильно і стати причиною травми.
**Тримайте руки випрямленими або трохи зігнутими в ліктях. Майте на увазі: чим більше руки зігнуті в ліктях, тим коротше амплітуда руху і тим менше навантаження на задні дельти.
**Варіація вправи - перехресні розведення в кросовері. Поставте лаву посередині кросовера так, щоб ваші плечі опинилися в одній вертикальній площині з нижніми блоками. Прикріпіть D-образні рукоятки до тросах, що проходить через ці блоки, і, схрещуючи троси, виконуйте розведення. Однак кросовер, в порівнянні з гантелями, має істотний недолік - ви не можете виконувати розведення по повній амплітуді, так як розвести рукоятки вище рівня плечей вам заважають перехрещуються троси.
**Ще одна варіація - розведення однією рукою в блоковому тренажері стоячи на колінах. У вихідному положенні ви стаєте на карачки, упираєтеся однією рукою в підлогу і злегка згинаєте її так, щоб плече робочої руки виявилося піднесеним (інакше під час повернення у вихідну позицію рукоятка буде чіплятися за підлогу).
  Застосування:
Кому: Усім, від новачка до майстра.
Коли: В кінці тренування плечей. 
Перед розведеннями гантелей в нахилі зробіть жим гантелей / штанги сидячи / стоячи, розведення гантелей стоячи і підйоми перед собою.
Скільки: 3-4 сети по 8-12 повторень.
  Спорт:
 Включивши розведення в нахилі в програму силової підготовки, ви поліпшите спортивні досягнення у всіх видах спорту, в яких ви часто підтягуєте руки до тіла (плавання, гімнастика) або відводите їх назад (стрільба з лука, веслування), здійснюєте удари руками зверху вниз (волейбол , теніс) або утримуєте суперника біля себе (боротьба).
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz